ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Джамал Мъри отбеляза 29 точки, Майкъл

...

Джамал Мъри отбелязва 29 точки, а Нъгетс удържа Лейкърс в последните минути за победа със 114-106

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Джамал Мъри означи 29 точки, Майкъл Портър младши добави 27 и Денвър Нъгетс сграбчи Поредицата от три победи на Лос Анджелис Лейкърс със 114-106 победа в четвъртък вечерта.

Никола Йокич имаше 24 точки, 13 битки и девет асистенции за защитаващия купата на НБА Нъгетс, който откри пътя от три мача пътешестване с третата си поредна победа и осма в 10 мача.

Денвър взриви преднина от 15 точки през второто полувреме, само че в никакъв случай не изостана и в последна сметка приключи с 10-2 в постройката, където победиха Нъгетс LA два пъти, с цел да опустоши финалите на Западната конференция предишния май.

Три часа преди мача Лейкърс откриха 19-футова бронзова скулптура на Коби Брайънт пред своята сцена в центъра. Лейкърс играха с Денвър в техните различни униформи на Black Mamba и вечерта беше изпълнена с респект към Брайънт, преди публиката да стартира да скандира „ Кобе! Кобе! " в последните минути, с цел да надвие актуалните Лейкърс.

Антъни Дейвис вкара 32 точки, а ЛеБрон Джеймс...