ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Деймиън Лилард вкара 16 от своите

...

Деймиън Лилард вкарва 16 в 4-та четвърт, а Бъкс удържа ЛА Клипърс със слаби играчи 124-117

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Деймиън Лилард вкара 16 от своите 35 точки в четвъртата четвърт на Милуоки Бъкс първа победа в гостуването им в Калифорния, 124-117 над Лос Анджелис Клипърс с малко играчи в неделя.

Лилард означи три от седемте си тройки по време на звездна пукотевица в четвъртата, до момента в който Янис Адетокумбо имаше 34 точки, 10 асистенции и седем битки, когато Бъкс се възвърнаха от следващите загуби от Голдън Стейт и Лейкърс, като надиграха Клипърс, които играха без Кауай Леонард и Пол Джордж.

Джеймс Хардън имаше 13 точки при пукотевица от 5 от 16 и 11 асистенции, до момента в който играеше без двамата си съотборници суперзвезда, които и двамата не участваха във втория домашен мач на тима за по-малко от 24 часа. Леонард и Джордж играха доста при успеха на Лос Анджелис над Чикаго в събота следобяд и Клипърс взеха решение да дадат отмора на възпаленото ляво слабина на Леонард и възпаленото ляво коляно на Джордж.

Норман Пауъл вкара 20 от своите 26 точки през второто полувреме за Кли...