ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Д'Анджело Ръсел вкара 34 точки, ЛеБрон

...

Ръсел и Джеймс доминират в 4-та четвърт в победата на Лейкърс със 134-110 срещу Трейл Блейзърс

ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Д'Анджело Ръсел вкара 34 точки, ЛеБрон Джеймс добави 28 и Лос Анджелис Лейкърс победи Портланд Трейл Блейзърс 134-110 в неделя вечерта, с цел да се върне на.500.

Остин Рийвс означи 15 точки, а Антъни Дейвис имаше 14 точки и 14 битки, с цел да помогне на Лейкърс (22-22) да се върнат от 18- загуба на точка от Бруклин две вечери по-рано.

Ръсел и Джеймс комбинираха, с цел да вкарат първите 19 точки на Лейкърс от четвъртата. Ръсел сподели бърз пробив, дриблирайки зад тила му, до момента в който пътуваше към коша. Джеймс се заби, вкара тройка и направи четири наказателни удара, като сътвориха преднина от 23 точки.

С провалянето в ръка, Джеймс изчака последните шест минути на мача, присъединявайки се към Дейвис и другите титуляри на пейката.

Малкълм Брогдън поведе Портланд с 23 точки и девет асистенции. Анфърни Саймънс добави 19 точки, а Джерами Грант имаше 17, откакто предпоследният тим на Запада прекъсна поредицата си от две победи.