Трета министърка напусна правителството на Доналд Тръмп след разследване
Лори Чавес - Деремър си потегля поради тежки обвинявания за злоупотреби
Министърката на труда в кабинета на Доналд Тръмп подаде оставка след огромно следствие за злоупотреби във ведомството ѝ, оповестява Българска телеграфна агенция. Оттеглянето на Лори Чавес-Деремър задълбочава кадровите разтърсвания в Белия дом, трансформирайки я в третата жена министър, която напуща поста си през последните седмици.
Временно изпълняващ длъжността министър на труда ще бъде нейният доскорошен заместител Кийт Сондърлинг.
РЕКЛАМА
Министърката на труда в кабинета на Доналд Тръмп подаде оставка след огромно следствие за злоупотреби във ведомството ѝ, оповестява Българска телеграфна агенция. Оттеглянето на Лори Чавес-Деремър задълбочава кадровите разтърсвания в Белия дом, трансформирайки я в третата жена министър, която напуща поста си през последните седмици.
Временно изпълняващ длъжността министър на труда ще бъде нейният доскорошен заместител Кийт Сондърлинг.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com
КОМЕНТАРИ




