Lords of the Fallen 2 има нов разработчик, а с

...
Lords of the Fallen 2 има нов разработчик, а с
Коментари Харесай

Lords of the Fallen 2 вече има нов разработчик

Lords of the Fallen 2 има нов разработчик, а с това идват и нови очаквания, че играта най-сетне ще излезе.
Играта претърпя много компликации и не са малко тези, които чакаха анонса, че планът е преустановен. Но тази седмица стана ясно, че той ще продължи живота си, единствено че с нов екип зад него.

Lords of the Fallen 2 беше обявен преди три години с предстоящо излизане през 2017. Миналата година обаче стана ясно, че CI Games дори не са стартирали същинската разработка и работата е спряла още на идея и по този начин в продължение на две години. През 2017 стана ясно също по този начин, че студиото е доста отслабено като състав, само че от CI дадоха обещание, че са все по този начин отдадени на плана и ще търсят нов сътрудник, който да им оказва помощ. Това ще са Defiant Studios, разбираме тази седмица.

Малкото студио е образувано преди две години от хора, работили в Avalanche, а това, с което станаха известни е работата им по LA Noire: The VR Case Files.

В изявление отпреди няколко дни, Давид Грийнс, създател на Defiant и ръководещ шеф на студиото, разкри, че договарянията със CI са били в ход към този момент няколко месеца. „ Щастливи сме, че можем да се отдадем на работата по страхотна игра като тази, която идва от средата на една толкоз известна галактика. Екипът ни е разчувствуван от шанса да създадем идващия Lords of the Fallen още, откогато влязохме в договаряния със CI. Особено сме удовлетворени от креативната независимост, която CI са подготвени да ни дават “, изяснява той.

CI Games също показват удовлетворение от подписаното партньорство, заявявайки, че то маркира нова стъпка в развиването на издателя, защото това ще им даде опцията да се съсредоточат над по-малки и стегнати планове, до момента в който употребяват своите сътрудници за по-големите игри.
Източник: kaldata.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР