ЛОРЪНС, Канзас (AP) — Хънтър Дикинсън отбеляза 15 точки, за

...
ЛОРЪНС, Канзас (AP) — Хънтър Дикинсън отбеляза 15 точки, за
Коментари Харесай

№ 4 Канзас печели 18-та поредна победа у дома, 64-61 над № 13 Бейлър

ЛОРЪНС, Канзас (AP) — Хънтър Дикинсън означи 15 точки, с цел да поведе уравновесена офанзива, до момента в който № 4 Канзас разшири дома си победна серия до 18 игри с победа с 64-61 над номер 13 Бейлър в събота вечер.

Бейлър получи топката 14,2 секунди до края и късмет да изравни, само че опитът за 3 точки на Джейдън Нън от ъгълът беше къс. След като Никълъс Тимбърлейк пропусна предния завършек на едно и едно, опитът за 3 точки на Джа'Кобе Уолтър се откъсна от ръба.

Канзас, 13-0 вкъщи този сезон, игра без гарда Кевин Маккулар, който е навън с травма на коляното. Тимбърлейк направи първия си старт с Jayhawks.

Треньорът на Baylor Скот Дрю към този момент е 1-15 в Allen Fieldhouse.

Канзас (19-5, 7-4 Big 12) получи 14 точки от Dajuan Harris, 13 от KJ Adams и 11 от Johnny Furphy.

Бейлър (17-6, 6-4) бе воден от Ив Миси с 21 точки и Уолтър със 17.

Канзас държеше Бейлър на една ръка разстояние през по-голямата част от второто полувреме. След като Бейлър н...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР