Лора Славчева: Бяхме по-събрани на игрището
Лора Славчева е на мнение, че тимът на Марица (Пловдив) е работил много по-събрано при втория триумф в битката за купата в женската Демакс лига. Актуалните шампионки не дадоха шансове на Левски София след 3:0 гейма във втория мач от финалната серия в залата на " сините ".
Марица на крачка от поредна купа след нов триумф над Левски във край №2
Разпределителката разяснява и с какво пловдивчанки съумяха да завоюват толкоз изрично. Пред Българска национална телевизия 3 Славчева приказва и за отпущането, което маринчанки имаха в третия гейм, който бе най-оспорван.
Ахметджан Ершимшек: Искам да честваме купата в идващия мач в Пловдив
" Промяната по отношение на първия мач е, че бяхме по-събрани на игрището. Изпълнявахме по-добре и тактическите инструкции и не правихме толкоз самостоятелни неточности, държахме доста на сервис. "
" Винаги е по-важно да завършиш 3:0 и по-категорично, с цел да не даваш опция на другия тим да влиза в мача. Радвам се, че се върнахме в третия гейм и имаше разпределяне от наша страна тогава, само че в последна сметка спечелихме 3:0 ", добави тя.
Една от главните фигури на маринчанки показа, че се надява те да станат първенци още в идващия мач, който ще бъде в Пловдив.
" Силно се надявам да спечелим купата още в Пловдив. Не желая да споделям нищо авансово, само че в случай че играем по този начин и дори по-добре, моето предпочитание е да приключим серията в три мача и да я отпразнуваме уместно ", разяснява Славчева.
Разпределителката разяснява и с какво пловдивчанки съумяха да завоюват толкоз изрично. Пред Българска национална телевизия 3 Славчева приказва и за отпущането, което маринчанки имаха в третия гейм, който бе най-оспорван.
" Промяната по отношение на първия мач е, че бяхме по-събрани на игрището. Изпълнявахме по-добре и тактическите инструкции и не правихме толкоз самостоятелни неточности, държахме доста на сервис. "
" Винаги е по-важно да завършиш 3:0 и по-категорично, с цел да не даваш опция на другия тим да влиза в мача. Радвам се, че се върнахме в третия гейм и имаше разпределяне от наша страна тогава, само че в последна сметка спечелихме 3:0 ", добави тя.
Една от главните фигури на маринчанки показа, че се надява те да станат първенци още в идващия мач, който ще бъде в Пловдив.
" Силно се надявам да спечелим купата още в Пловдив. Не желая да споделям нищо авансово, само че в случай че играем по този начин и дори по-добре, моето предпочитание е да приключим серията в три мача и да я отпразнуваме уместно ", разяснява Славчева.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




