Лопетеги не се притеснява за работата си след загубата от

...
Лопетеги не се притеснява за работата си след загубата от
Коментари Харесай

Лопетеги не се притеснява за работата си след загубата от Алавес

Лопетеги не се тормози за работата си след загубата от Алавес
Наставникът на Реал Мадрид Хулен Лопетеги упорства, че не се тормози за поста си, макар че тимът записа следващата си издънка и загуби гостуването си на Алавес с 0:1 предходната вечер.

Кралският клуб се намира в тежка рецесия, като това бе четвърти следващ мач за отбора без маркиран гол и трети следващ без победа в Ла Лига. На „ Естадио де Мендисороса “ в баския град домакините стигнаха до неочакван триумф, с помощта на гол с глава на резервата Ману Гарсия в продължението на дуела. По този метод Реал остава с 14 точки след осем изиграни мача и заема второ място в класирането, до момента в който Алавес е позиция по-надолу със същия актив от точки.

„ Не се тормозя за поста си, не би трябвало да мисля за това. Все още е октомври, би трябвало да останем спокойни, без значение от сложната обстановка. Феновете би трябвало да знаят, че играчите работиха извънредно крепко в последните три месеца и ще стартира още веднъж да побеждават. Много е значимо да стартираме още веднъж да бележим голове и ще го създадем “, разяснява Лопетеги след провалянето. /БГНЕС
Източник: bgnes.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР