Локомотив загуби от Лудогорец с 0:3 в последното си гостуване

...

Локо загуби от шампиона Лудогорец, “орлите“ вдигнаха титлата след мача

Локомотив загуби от Лудогорец с 0:3 в последното си посещение за сегашния сезон в елита. Руан Секо вкара два гола за първенците, а един добави Квадво Дуа. След края на дуела Лудогорец беше награден с шампионската купа, която е рекордна 13-та поредна освен за отбора, само че и в историята на българския футбол.
Прочетете още
В 9-та минута Руан Секо се възползва от неточност в отбраната на Локо и насочи пряк удар от отдалеченост и вкара за 1:0.

Само секунди по-късно Сон центрира към Секо, който засече с глава и вкара втори гол за 2:0.

В 32-та минута Лудогорец направи резултата типичен. Рик пусна към Квадво Дуа, който не сгреши с удар от пеналта за 3:0.

В 60-та минута Рик стреля, само че Луков улови.

В 68-та минута Локо пропусна много добра опция да понижи. Оливие Камдем проби отлично и пусна към Ангел Лясков, само че ударът от близко на бранителя беше надалеч в навън.

В 73-та минута Ивайло Иванов стреля, само че ударът му беше право в ръцете на Падт.

Три минути по-късно Ангел Лясков овладя с игри и насочи удар, който мина около вратата.

След края на дуела Лудогорец ще получи 13-та си купа в шампионата и ще означи шампионския трофей с празничен концерт и заря.

С успеха Лудогорец събра 82 точки след успеха, а Локо е с 55 точки и сигурно ще приключи сезона на 5-то място в крайното класиране.

Локомотив приключва сезона в неделя с домакинство на ЦСКА.

Лудогорец:  Серджио Падт, Франсиско Сон (Георги Терзиев 72 мин.), Антон Недялков (Дени Групер 46 мин.), Динис Алмейда (Оливие Вердон 87 мин.), Сонко Сундберг, Якуб Пьотровски, Рик Лима (Матиас Тисера 72 мин.), Спас Делев, Педро Нареси (Ивайло Чочев 77мин.), Руан Крус, Квадво Дуа

Локомотив:  Мартин Луков, Оливие Камдем, Тодор Павлов, Хорхе Сегура, Ангел Лясков, Мартин Паскалев, Христо Иванов, Ивайло Иванов (Петър Андреев 79 мин.), Мартин Петков (Ефе Али 46 мин.), Мартин Райнов, Мичи Нтело (Владимир Медвед 62 мин.)
Източник: trafficnews.bg