Локомотив спечели в Мездра срещу Вихър (Славяново) с 1:0. Двубоят

...

Локо удари Вихър

Локомотив завоюва в Мездра против Вихър (Славяново) с 1:0. Двубоят е от отсрочения 16-ия кръг на Северозападната Трета лига. Валдемар Стоянов бе прецизен в 57-ата минута с шут по диагонала. Гостите имаха превес през целия мач. В средата на първата част Светослав Кръстев насочи с глава топката в мрежата, вратаря мазета зад голлинията, само че съдията не зачете попадението. По няколко голови обстановки имаше пред двете порти през първото полувреме. Домакините доиграха последния към четвърт час с понижен състав поради отстраняването на Валентин Найденов за два жълти картона. След това Вихър натисна, само че футболистите му пропуснаха две положения.
Северозападна Трета лига 16 кръг, неделя 24 февруари  Локомотив (Мездра) 1:0краен резулат  Вихър (Славяново)