Локомотив спечели с 1:0 в Мездра срещу Бдин (Видин) в

...

Локо удари Бдин, а гостите съдията

Локомотив завоюва с 1:0 в Мездра против Бдин (Видин) в среща от 25-ия кръг на Северозападна Трета лига. Митко Милчев обезпечи успеха, към четвърт час преди края след точно изпълнена дузпа, свирена за нарушаване против Антонио Йорданов. Именно поради отсъждането си на 11-метровия удар, съдията Мирослав Михайлов понесе удари от футболисти на гостите. „ Железничарите “ имаха повече шансове за краен триумф през целия мач. В началото Стоян Иванов потърси с пас съотборник, вместо да шутира по диагонала самичък против Павел Станев. После Ваньо Иванов организира сполучлив независим рейд, само че стреля в тялото на видинския вратар. През втората част сходен пропуск направи и Михаил Иванов. Към края на срещата, Ваньо Иванов повтори несполучливия си опит от първото полувреме.