Локомотив (София) спечели с класическото 3:0 железничарското дерби с Локомотив

...

Светльо Диков блесна за Локо в железничарското дерби

Локомотив (София) завоюва с класическото 3:0 " железничарското " дерби с Локомотив (Горна Оряховица). Срещата от 9-ия кръг на Втора лига мина под диктовката на домакините, а в воин за отбора за Младен Додич се трансформира новото попълнение Светослав Диков, който се регистрира с два гола.  Локомотив (София) - Локомотив (Горна Оряховица) @@@
Единият от тях падна в края на първото полувреме. Тогава Диков извърши означи дебютния си гол за " червено-черните " с прекрасен удар. В 47-ата минута още веднъж Диков бе прецизен, а в 78-ата Цветомир Вачев оформи крайното 3:0.  Локомотив (София) - Локомотив (Горна Оряховица) @@@
Двете попадения бяха първи за Светослав Диков след прехвърлянето му от Царско село в Локомотив (София).
 Локомотив (София) - Локомотив (Горна Оряховица) @@@
В игра за столичните “железничари” след почивката се появиха Владимир Семерджиев, Гийерме да Соуса - Шоко и Валентин Николов. Успехът изкачи Локомотив (София) на третото място във краткотрайното класиране на Втора лига. Локо (ГО) пък е на 12-ата позиция, само че може да се свлече надолу след изиграването на останалите срещи от 9-ия кръг.  Локомотив (София) - Локомотив (Горна Оряховица) @@@
Втора лига 9 кръг, петък 20 септември  Локомотив (София) 3:0краен резулат  Локомотив (Горна Оряховица)