Локомотив София сложи край на серията на ЦСКА-София от пет

...

Локомотив София спря серията на ЦСКА-София

Локомотив София постави завършек на серията на ЦСКА-София от пет следващи победи, като измъкна 0:0 в столично дерби. Червените остават на върха с 41 точки, железничарите са осми с 26 точки.

Това беше и първи случай през сезона, в който отборът на Саша Илич не завоюва на „ Българска войска “ след осем победи до момента. Локомотив пък продължава сезона без проваляне от Лудогорец, армейците и.

Мачът стартира с рискови офанзиви, като в края на първата част Маурисио Гарсес беше покрай гол. Той стреля, Любенов избави, а топката рикошира в гредата. Вутов и Славчев пък пропиляха най-хубавите положения за железничарите.

Второто полувреме стартира също с доста офанзиви. ЦСКА-София имаше преимущество и в средата на втората част Енес Махмутович получи центриране от Тибо Вион, само че нацели напречната греда.
Източник: flashnews.bg