Локомотив София готви мащабни промени: Очаква се сериозна раздяла с играчи
Локомотив София се изправя пред един от най-решаващите си интервали в последните години. След като упоритостите за присъединяване в баражите за Лигата на конференциите се изпариха, а тимът се озова в борбата за оцеляване, управлението на " червено-черните " е взело изрично решение: следва сериозна чистка в състава.
Според " Мач Телеграф ", в най-скоро време ще стартират самостоятелни диалози с огромна част от футболистите, като задачата е преустановяване на договорите им. В момента цели 11 играчи са с неразбираемо бъдеще, а наподобява единствено един от тях – юношата на Локомотив Красимир Милошев – ще резервира мястото си в тима. Останалите са на прага да се разделят с " железничарите ".
Любопитен подробност е, че в Локомотив София не се тревожат за възможните финансови последствия от раздялата с футболистите. Ръководството е готово да поеме неустойките, в случай че се наложи, с цел да обезпечи ново начало и свежа сила в отбора.




