Локомотив (София) постигна категорична победа с 6:0 срещу Сливнишки герой

...

Юлиан Ненов блесна с хеттрик за Локо при разгром над Сливнишки герой

Локомотив (София) реализира безапелационна победа с 6:0 против Сливнишки воин в контролна среща, играна на стадиона в " Надежда ". Над всички за триумфа бе най-новото попълнение на " червено-черните " Юлиан Ненов, който се регистрира с хеттрик.

Домакините убиха интригата още през първото полувреме, когато имаха преднина от три гола.
 Франса откри резултата в 12-ата минута. Удар на Красимир Милошев срещна гредата, само че при добавката бразилецът не сгреши.

Малко по-късно Юли Ненов удвои преднината на столичните " железничари ", разписвайки се от дузпа.
В средата на първата част Франса означи второто си попадение, откакто засече центриране на Християн Чипев отляво.

Няколко минути по-късно бразилският нападателен футболист пропусна да оформи своя хеттрик след изстрел към точката на дузпата. Сливнишки воин мъчно намираше пространствата и не съумя да затрудни противниковия пазач.

Локомотив стартира по-активно и след почивката и това даде резултат в 49-ата минута. Ненов получи ужасно извеждащо подаване от Милошев и невъзмутимо повиши на 4:0.
 Малко откакто измина час игра Димитър Митков направи резултата още по-изразителен, откакто бе изведен самичък против вратаря на гостите.

Четвърт час преди края на постоянното време Юли Ненов оформи хеттрика си, а с това и крайния резултат - 6:0.