Локомотив София победи с 1:0 у дома Ботев Враца. Червено-черните

...

Локомотив София би Ботев Враца с гол от дузпа

Локомотив София победи с 1:0 вкъщи Ботев Враца. Червено-черните се постановиха след гол от дузпа на Димитър Митков през второто полувреме.

Преди почивката противниците не сътвориха доста положения пред двете порти. Горещото време в София пък попречи на футболистите да играят на по-високи обороти.

В средата на полувремето Карлос Франса стреля неопределено към вратата на Ботев. Две минути преди почивката Франса беше прецизен, само че Красимир Костов избави.

В 56-ата минута Луис Суарес беше фаулиран в наказателното поле и Димитър Митков осъществя отсъдената дузпа за 1:0. В 68-ата минута Ивайлов би рисково към Александър Любенов, само че топката излезе в навън. Девет минути преди края Франса още веднъж стреля, само че и неговият удар беше неакуратен.

В спомагателното време Любенов избави успеха на Локомотив. Той извади рисков удар на Красимир Тодоров.
Източник: flashnews.bg