Локомотив - ФК ЦСКА 1948, развой на срещата по минути

Георги Ангелов получи жълт картон
90′
Христо Иванов размени Божидар Кацаров.
83′
Смята на рефера Ивайло Стоянов. Четвъртият Васимир Ел-Хатиб ще довърши мача като основен арбитър.
82′
Проблеми и за рефера Ивайло Стоянов, който се контузи и накуцва.
78′
Галин Иванов получи жълт картон.
75′
Без съществени положения в минутите след изравнителното попадение. Равстойна игра.
58′
ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Ивайло Чочев извърши от директен свободен от към 25 метра, топката рикошира в стената и влетя в мрежата на Любенов за 2:2!
56′
Георги Ангелов размени контузения Крум Стоянов.
46′
Защитникът Димитър Пиргов бе сменен от нападателя Денислав Ангелов.
45′

45′
НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45+3′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
45+2′
ГОЛ ЗА ЛОКО! Александър Александров получи подаване от Раел Лолала, безусловно самичък от 10-ина метра си настройки топката на левия крайник и стреля, Даниел Наумов не съумя да се намеси, а Димитър Пиргов от непосредствена непосредственост единствено докосна топката, с цел да влезе в мрежата за 2:1.
45′
Даниел Наумов контузи рамото си, а аварийният вратар Димитър Тодоров към този момент загрява. Твърде евентуално е да се стигне до промяна на полувремето.
42′
Греда! Александров извърши от директен свободен удар, топката прелетя над стената и срещна напречната греда на вратата, защитавана от Наумов.
37′
Възможност за домакините! Октавио опита подаване с глава към съотборник, само че Даниел Наумов излезе и улови с цената на удар в главата.
35′
Крум Стоянов също получи жълт картон поради фаул против Селсо Рапосо
31′
Матеус Роча получи жълт картон след непозволено влизане в краката на Бастунов.
25′
Отменен гол за " железничарите "! Октавио центрира отляво към Александър Александров, който с доста малко бе в засада. Нападателят порази мрежата на " алените ", само че в последна сметка попадението не бе зачетено и след инспекция със системата ВАР.
19′
ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Гостите бързо дадоха отговор. Крум Стоянов напредна отляво и пусна паралелен на голлинията пас към Георги Русев. Нападателят от няколко метра, в близкия ъгъл стреля и изравни. Голът беше доказан от ВАР, след подозренията дали голмайсторът е бил в засада при подаването.
16′
ГОЛ ЗА ЛОКО! Октавио бе прецизен, Даниел Наумов се хвърли в другия ъгъл! 1:0!
13′
Дузпа в интерес на Локомотив ! Симеон Петров фаулира рисково Божидар Кацаров в наказателното поле. Реферът Ивайло Стояное бе безапелационен в решението си! ВАР го удостовери!
10′
Равностойни първи 10 минути на дуела. Притежанието на топката е съвсем по равно - 46%: 54% в интерес на гостите.
5′
Крум Стоянов откри Емил Мартинов, който стреля, само че ударът му е прекомерно неакуратен, с цел да затрудни стража на домакините.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 24 Александър Любенов 29 Даниел Наумов 13 Селсо Рапосо 7 Марио Топузов 5 Георгиос Катсикас 77 Крум Стоянов 6 Пламен Крачунов 3 Димитър Пиргов 4 Мики Орачев 87 Симеон Петров 89 Матеус Роча 24 Лазар Марин 44 Божидар Кацаров 18 Ивайло Чочев 58 Октавио 37 Емил Мартинов 7 Александър Александров 10 Георги Русев 11 Раел Лолала 33 Галин Иванов 93 Виржил Пинсон 20 Ангел Бастунов Треньор Иван Колев Николай Киров Резерви 1 Цветомир Витков 1 Димитър Тодоров 10 Валентин Николов 61 Стелиян Добрев 22 Владимир Семерджиев 28 Емануил Личев 26 Красимир Милошев 9 Денислав Ангелов 15 Лука Иванов 25 Георги Ангелов 14 Християн Чипев 8 Ивайло Климентов 8 Христо Иванов 98 Валентин Йосков
Отборите на Локомотив (София) и ФК ЦСКА 1948 се изправят в единствения мач за деня от програмата на efbet Лига. Двата отбора се намират в долната част на таблицата, само че самочувствието ще бъде в интерес на гостите, които в предходния кръг подчиниха хегемона Лудогорец с 2:0 в Бистрица.
 ФК ЦСКА 1948 разкри управническата подчиненост в клуба, Ради Здравков е на върха на пирамидата

Официализира се назначението на Методи Томанов, Том и Галин Иванов

Локомотив продължава да страда пред гола и единствено Царско село е с по-малко маркирани попадения досега. ФК ЦСКА 1948 пък е отборът с най-слаба отбрана, дружно с Пирин (Благоевград). " Червените " са получи 27 гола.

" Железничарите " още веднъж ще са без контузения Илия Димитров. Очаква се наставникът Иван Колев да пусне в предни позиции Александър Александров, Октавио и Виржил Пинсон, който се разписа при загубата с 1:2 от Локомотив (Пловдив) на " Лаута ".
 Методи Томанов към този момент гледа чужденци за ФК ЦСКА 1948

" Червените " трансформират клубната си политика

За ФК ЦСКА 1948 в офанзива ще си партнират Галин Иванов и Георги Русев, а малко зад тях ще работи Ангел Бастунов. В средата на терена Николай Киров ще заложи на Марио Топузов, Емил Мартинов, Ивайло Чочев и Крум Стоянов.
 Георги Чиликов може да поеме нов отбор от efbet Лига

Специалистът с късмет да води Локомотив (София)

В началото на сезона ФК ЦСКА 1948 и Локомотив приключиха 1:1, като " алените " стигнаха до точката с късен гол от дузпа на Галин Иванов.

Главен арбитър на срещата е Ивайло Стоянов от Петрич, с помощници Мирослав Иванов и Костадин Тановчев. С ВАР ще се занимават Георги Гинчев и Даниел Ников, а пратеник на БФС е Деница Крумова.
 Юношески национал подписа с Локомотив (София)