Локомотив - ФК ЦСКА 1948 1:2, гостите обърнаха развоя на събитията само за две минути
Локомотив (Сф)
1: 2
ФК ЦСКА 1948
32′ 1:2!! РАДОСЛАВ КИРИЛОВ!
30′
1:1!! СИДКЛЕЙ!
25′
Източник:
17′
ГОООЛ! 1:0!! ИВАЙЛО НАЙДЕНОВ! Домакините съумяха да открият резултата в 17-тата минута на дуела, когато Ненов центрира отдясно, Наумов не се намеси добре и мазета топката в караката на Найденов, който с удар с десния крайник съумя да открие резултата.
13′
Георги Русев стреля рисково към вратата на " железничарите ", само че стражът на домакините се оправи, въпреки и след не доста безапелационна интервенция.
9′
Спокойни първи минути на дуела. Няма положения за гол и пред двете порти.
Източник:
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1 Бабукар Гей 29 Даниел Наумов - капитан 22 Ивайло Найденов
Локомотив (София) и ФК ЦСКА 1948 се изправят един против различен в първи полуфинален дуел за Купата на България. Срещата на стадион " Локомотив " стартира в 18:30 часа.
В предната фаза на шампионата двата тима реализираха победи след изключителна драма. Локо отстрани Славия при резултат 2:1 на личен терен, като Мартин Райнов означи победното попадение в 94 минута.
ФК ЦСКА 1948 пък бе по-добрият отбор в Кърджали против Арда, само че продължи напред след нулево тъждество в постоянното време и гол от дузпа в 117 минута.
Тодор Янчев: Дано играем и край за Купата
" Изминалият мач за шампионата е история "
Несъмнено " железничарите " излизат за реванш, защото при започване на март изгубиха от днешния си противник с 0:6. Изразителният триумф при последното посещение на стадион " Локомотив " пък дава спомагателна убеденост на футболистите на Тодор Янчев.
Домакините ще бъдат без Селсо Рапосо, който получи червен картон против Лудогорец в последния кръг от efbet Лига. Добрата вест за треньорския щаб е завръщането след наказване на Матеус Дуарте.
Тодор Янчев пък няма да може да разчита на звездата в отбора Ивайло Чочев, както и на контузените Райън Бидунга, Евгений Сердюк и Джонатан Перейра. Наказани за днешната среща са халфовете Парвиз Умарбаев и Реян Даскалов. Под въпрос до последно ще бъде Бирсент Карагарен.
Величков: Финал за Купата ще бъде апотеоз на всичко, което направихме за Локомотив през годините
Върна се на скандалния мач в Разград
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




