Локомотив (Сф) 0 : 0 Ботев (Вр) 45′ 45′ ИГРАТА

Локомотив - Ботев 0:0, без голове до почивката

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!
45+2′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
44′
Поредно положително центриране от десния фланг на домакините. Селсо откри Вутов в наказателното поле, който надскочи Ферересо и стреля с глава, само че и този изстрел не откри задачата.
39′
Меси и Валбуена комбинираха добре в полето на домакините, само че защитник в червено-черно осуети опитите на врачани да застрашат вратата на Локомотив.
 Снимка 591155
Източник:
36′
Антонио Георгиев извърши жестоко нарушаване и получи първия жълт картон в мача.
33′
Натискът на домакините се ускорява. Красимир Милошев проби по десния фланг и центрира остро към Димитър Митков, който опита да засече в опразнената врата, само че се размина на сантиметри от топката.
28′
Шанс за домакините! Селсо Рапсо достави чудесно центриране в наказателното поле, Матеус Дуарте се извиси над всички и стреля с глава, само че топката мина на сантиметри от напречната греда.
 Снимка 591159
Източник:
25′
Владеене на топката: Локомотив (София): 60%, Ботев (Враца): 40%
17′
Гостите демонстрираха, че няма да се дадат без пердах и на собствен ред насочиха първия си прецизен изстрел в мача. Чавдар Ивайлов обстрелва вратата на Локомотив, само че Любенов се оправи.
10′  Снимка 591156
Източник:
7′
Спокойни първи минути на откриващия дуел от 14-я кръг на родното състезание. Домакините разумно са малко по-активни първоначално. В тази седма минута Симеон Славчев имаше добра опция да обстрелва противниковата врата, само че шутът му беше в обсега на Красимир Костов, който умерено улови топката.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 24 Александър Любенов 76 Красимир Костов 26 Красимир Милошев 23 Браян Мендоса 89 Матеус Дуарте Роча 8 Диего Фераресо 33 Карлос Диас 20 Меси Дарнел Дилан 22 Ивайло Найденов 37 Том Зарандона 44 Божидар Кацаров 6 Антонио Георгиев 39 Антонио Вутов 88 Йохан Валбуена 13 Селсо Рапосо 17 Чавдар Ивайлов 8 Симеон Славчев 21 Жан Пиер Да Силва 45 Димитър Митков 19 Браян Варгас 11 Карлос Енрике Франса 9 Даниел Генов Треньор Станислав Генчев Даниел Моралес Резерви 1 Дамян Дамянов 34 Федерико Рубио 10 Валентин Николов 28 Клери Сербер 70 Димо Бакалов 14 Мартин Атанасов 9 Илия Димитров 3 Мартин Кавдански 3 Марио Петков 10 Сантиаго Монтоя 94 Юлиан Ненов 24 Стефан Гаврилов 15 Лука Иванов 91 Венцислав Христов
Локомотив (София) се изправя против Ботев (Враца) в мач от 14-ия кръг на efbet лига.

Двубоят на стадион " Локомотив " е от 17:30 часа.

Домакините прекъснаха победната си серия предходната седмица, защото изгубиха от Хебър (Пазарджик) с 2:3 и през днешния ден ще желаят да се реваншират пред своите последователи.

През седмицата  " столичните железничари " изигра контрола против третодивизионния Надежда (Доброславци), която бе извоювана от " червено-черните " с безапелационното 9:1. За отбора се чака разполагаем да бъде Антонио Вутов, който бе осъден за мача с Хебър.

Ботев (Враца) се представя стабилно в последните срещи. Преди към месец отпред на състава застана Даниел Моралес, който записа победа, тъждество и загуба. Отборът желае да се измъкне от зоната на изпадащите и през днешния ден ще опита да съкруши " алено черните ".