Локомотив (Пловдив) успя да победи ЦСКА с 1:0 в мач

...

Смърфовете на Крушарски изядоха армейците на Лаута

Локомотив (Пловдив) съумя да победи ЦСКА с 1:0 в мач от 13-ия кръг на efbet Лига. Йосиф Томашевич осъществя единствения гол в мача в 16-ата минута. Въпреки, че Томашевич бе в състояние на засада, Станислав Тодоров зачете попадението, което в последна сметка се оказа решаващо в тази среща. В 82-ата минута домакините останаха с човек по-малко, откакто Томашевич получи втори жълт и в същото време червен картон, само че ЦСКА не съумя да се възползва от численото си предимство.

Новият ментор на гостите Милош Крушчич залага на любопитна четворка в офанзива. Там стартират Кери, Уот, Отабор и Али Соу. На трибуните пък място е заел някогашният треньор на отбора Люпко Петрович.

Като титуляр за домакините започва легендата Георги Илиев, който през днешния ден ще изравни Марин Бакалов за най-вече мачове в елита.
Източник: fakti.bg