Локомотив (Пловдив) постигна победа с 2:0 в последната си контрола

...

Локо победи Монтана в последната си контрола за това лято

Локомотив (Пловдив) реализира победа с 2:0 в последната си контрола преди старта на новия сезон в Първа лига.

" Смърфовете " се постановиха над Монтана, а дуелът се организира на " Лаута ". В мача присъединяване не взе капитанът Митко Илиев.
 Локомотив (Пд) ще изиграе последната си контрола против Монтана

Първият мач от шампионата за " черно-белите " е посещение на Тича на 14 юли

" Черно-белите " се разписаха по един път и в двете полувремена. През първата част Бирсент Карагерен откри резултата откакто се пребори и от близо разпечата вратата на гостите, написа plovdivderby.

През втората част Бахтич покази на 2:0 след контраофанзива на носителите на Купата на България.

Съставът на Локомотив : Мартин Луков, Стивън Езе, Йосип Томашевич, Милош Петрович, Петър Витанов, Георги Илиев, Момчил Цветанов, Бирсент Карагерен, Парвиз Умарбаев, Анте Аралица, Ален Ожболт.

Резерви : Илко Пиргов, Елитон Жуниор, Николай Николеев, Октай Юсеин, Бахтич, Лукас Масоеро