Локомотив Пловдив постигна домакинска победа над Дунав (Русе) с 2:1

...

Локомотив Пловдив реализира домакинска победа над Дунав (Русе) с 2:1 в мач от следващия кръг на Елитната група до 17 години. С два гола за черно-белите се регистрира игралият контроли и за мъжкия отбор Филип Колев.

Локомотив откри резултата в 20-ата минута. Мартин Гарабедян изведе на добра позиция Филип Колев, който стреля под плонжа на вратаря на Дунав за 1:0.

Гостите дадоха отговор в 30-ата минута, когато Антонио Обрешков изравни с изстрел от границата на наказателното поле.

В началото на второто полувреме Локомотив стигна до 2:1. Филип Колев с втория си гол в срещата даде още веднъж преднина на " смърфовете ". В 63-ата минута пловдивчани останаха без своя треньор Кириякос Георгиу, който бе изпъден от съдията. Неговата орис последва и Костадин Чинов. Той получи пряк червен картон в края на срещата.

До края на мача футболистите на Дунав направиха два фрапантни пропуща пред противниковата врата, с които даже можеха да стигнат до цялостен поврат в резултата.

Репортаж от мача гледайте в прикаченото видео!

Източник: ruse24.bg