Локомотив Пловдив победи Хебър Пазарджик с 3:2 в контролна среща

...

Локомотив Пловдив надви Хебър в контрола с пет гола

Локомотив Пловдив победи Хебър Пазарджик с 3:2 в контролна среща на " Лаута ". Проверката се игра при закрити порти по избор на новия треньор на гостите Любослав Пенев.

Още във 2-ата минута Конте засече центриране на Димитър Илиев, само че топката мина на сантиметри от задачата. В идната ата гостите имаха късмет до отбележат, само че топката бе избита в корнер.

В 11-ата млинута Каракашев стреля, само че вратарят на Хебър се оправи.

Минута по-късно Дион бе спънат в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, която Димитър Илиев трансформира в гол.

Гостите изравниха в 22-ата минута, откакто Алехандро Серано стреля от отдалеченост и изненада стража на Локомотив.

Малко по-късно Хоркаш се оправи ужасно, откакто футболист на Хебър бе изведен очи в очи против него.

В 36-ата минута Димитър Илиев нацели гредата над вратата на „ зелените “.

Малко след почивката Хоркаш още веднъж се намеси добре, откакто мазета удар на Венсан Марсел.

Локомотив поведе в 57-ата минута, когато Конте подаде към Денислав Александров и той се разписа за 2:1.

Минута по-късно и Сорга можеше да се разпише, само че стражът на Хебър се откри добре.

Само след две минути игра обаче Локомотив си върна водачеството в резултата, като прецизен бе Ивайло Димитров.

В 84-ата минута Пиер Зебли получи втори жълт картон и напусна терена.

До края на срещата футболистите на Любослав Пенев имаха късмет да изравнят, само че Динко Хоркаш се оправи.