Локомотив (Пд) победи с 8:0 юношите на клуба до 19

...

Локо разби юношите си в контрола

Локомотив (Пд) победи с 8:0 юношите на клуба до 19 години в образователна игра. Срещата се организира през днешния ден от 12:00 на стадион " Крепост " в град Хисаря. Главен рефер бе Атанас Узунов.

Двубоят стартира чудесно за мъжете. Преднина на представителния отбор за 1:0 даде Веселин Марчев в 10-aта минута след удар от към 25 метра. Пет минути по-късно Димитър Велковски съумя да удвои за 2:0. В 26-та минута Веселин Марчев повиши на 3:0. В края на първото полувреме Филип Михалевич бе прецизен за 4:0.

В началото на втората част Симеон Райков усили преднината на мъжкия тим, откакто осъществя за 5:0. Четвърт час преди края Филип Михалевич вкара второто си попадение в срещата за 6:0. В 88-та минута Симеон Райков направи резултата 7:0 след тъкмо изпълнен директен свободен удар.

Крайното 8:0 оформи Филип Михалевич с третото си попадение в образователната игра.

Първа лига 26 кръг, неделя 18 март  Черно море 0:1краен резулат  Локомотив (Пловдив)