Локомотив (Пд) 0 : 1 ФК ЦСКА 1948 52′ ГООЛ

Локомотив - ФК ЦСКА 1948, ВАР отмени гол на гостите

49′
Жълт картон за Реян Даскалов.
45′

45′ 45+1′
Отменен гол на ФК ЦСКА 1948.   Ивайло Чочев стреля от близко, вратарят мазета топката и попадна в краката на Георги Русев. Той я вкара в опразнената врата, само че след инспекция на ВАР, попадението бе анулирано.
45′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
43′
Огромен пропуск!  Ивайло Чочев бе изведен на стрелкова позиция, само че стражът на домакините се разтегна и отрази подлия удар.
38′
Александър Колев се измъкна от отбраната на " смърфовете " и при най-малък контакт се свлече на земята. Последва инспекция от страна на ВАР за възможен червен картон. Съдията обаче не сподели подобен и даде знак играта да продължи.
36′
Преслав Боруков стреля от границата на наказателното поле, само че не затрудни вратаря на столичния отбор.
 Снимка 589736
Източник:
32′
Груба неточност в защитата на домакините!  Матеус Да Силва не съумя да почисти топката и тя се озова в Ради Кирилов. Той я подаде на Ивайло Човев, с цел да насочи неакуратен изстрел.
29′
Джонатан Соуза получава жълт картон.
28′
ПРОПУСК ! Петър Витанов овладя топката в наказателното поле, стреля от непосредствена непосредственост, с цел да бъде спрян от стража на гостите, който се отличи с качествена интервенция.
21′
Жълт картон за Карлос Охене.
20′
Равностоен дуел досега. Двата тима се стремят да не позволяват рискови положения пред вратите си.
9′
Домакините стартираха по-уверено в срещата и пробваха да наложат дълготраен напън на противника, но столичният отбор последователно изравни играта.
2′
Добра опция за " смърфовете "! Бирсент Карагерен получи центриране отдясно, след което стреля, само че ударът му бе блокиран от бранител на гостите.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 23. Динко Хоркаш 29. Даниел Генадиев Наумов 13. Матеус Да Силва 19. Стив Жозе Фуртадо Перейра 4. Мартин Паскалев 87. Симеон Петров 5. Тодор Павлов 14. Хелитон Дос Сантос 19. Александър Василев 2. Джонатан Соуза 15. Пиер Дезире Зебли 22. Реян Даскалов 34. Петър Иво Витанов 18. Ивайло Чочев 14. Димитър Илиев 6. Карлос Охене 7. Бабакар Дион 10. Георги Русев 99. Преслав Боруков 9. Александър Колев 9. Бирсент Карагарен 99. Радослав Кирилов Треньор Александър Томаш Любослав Пенев Резерви 1. Илко Емилов Пиргов - 33. Генадий Ганев 25. Христо Бисер Иванов 20. Ангел Бастунов 20. Милош Петрович 58. Октавио Мантека Мерло 50. Йосип Томашевич 39. Парвиз Абдуллоевич Умарбаев 10. Джовани Маркес 24. Лазар Марин 33. Георги Каракашев 7. Марио Топузов 11. Ивайло Емилов Димитров 17. Енрике Рафаел
Локомотив (Пловдив) посреща ФК ЦСКА 1948 в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Срещата на " Лаута " стартира през днешния ден в 15:00 часа, а основен рефер ще бъде Васимир Ел-Хатиб.

Преди паузата " смърфовете " се постановиха с 3:0 вкъщи над Черно море и са на 3-ата позиция с 22 точки.

Гостите пък се постановиха с 1:0 над Септември (София) и заемат 2-ото място в класирането с 23 точки.

Александър Томаш няма да може да разчита на контузените Луан и Евандро.
 Чочев: Намирам се в най-хубавата си форма