Локомотив направи 0:0 при гостуватето си на ЦСКА 1948 в

...

Локо завърши сезона с равенство и стана пети

Локомотив направи 0:0 при гостуватето си на ЦСКА 1948 в последния си мач за този сезон. С равенството Локо изпревари Черно море и приключи пети, откакто варненци изгубиха от Лудогорец, а ЦСКА 1948 завоюва бронзовите медали и си обезпечи директна квота за евротурнирите.
Прочетете още

В 10-та минута Радослав Кирилов получи хубаво центриране в наказателното поле и стреля от воле, само че Кристиан Томов съумя да избие.

В 21-та минута удар на Паскалев с глава беше избавен от Ганев.

В 27-та минута Петър Андреев насочи доста прекрасен удар, който беше избит в корнер от Ганев.

В 35-та минута последва неакуратен удар на Ивайло Чочев.

В края на полувремето Андреев опита нов изстрел, само че този път той беше неакуратен.

Секунди преди края на полувремето Джовани стреля, само че неговият удар беше избит от голлинията от Барбоса.

В 50-та минута Умарбаев стреля от фаул, само че над вратата.

В 76-та минута Джовани изведе отлично Бабакар Дион самичък против Ганев и той осъществя, само че голът беше анулиран поради засада.

В 82-та минута удар на някогашния състезател на Локо Бирсент Карагарен мина около вратата.

Така Локо приключи на петото място с 54 точки, а ЦСКА 1948 остана на третата позиция с 64 точки, печелейки бронзовите медали и непосредствено място в евротурнирите.

ЦСКА 1948:  Генадий Ганев, Александър Александров, Симеон Петров, Ангел Грънчов, Ангел Лясков, Реян Даскалов, Георги Русев (Бирсент Карагарен 46 мин.), Парвиз Умарбаев (Октавио 81 мин.), Ивайло Чочев, Радослав Кирилов (Педриньо 75 мин.), Александър Колев (Светослав Диков 46 мин.)

Локомотив:  Кристиан Томов, Матеус Силав, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Йосип Томашевич, Пиер Зебли, Бабакар Дион (Иван Михайлов 90+3 мин.), Кристиян Пинеда (Георги Каракашев 84 мин.), Петър Андреев (Христо Иванов 65 мин.), Джовани (Алекс Велев 90+4 мин.), Димитър Илиев
Източник: trafficnews.bg