"Локомотив" /Мездра/ изигра поредната си контрола срещу дубъла на "Ботев"

...

Голово шоу на контролата на Локомотив /Мездра/ с дубъла на Ботев/Враца/

"Локомотив " /Мездра/ изигра следващата си контрола против дубъла на "Ботев " /Враца/.
Първото полувреме бе по мощно за домакините, които поведоха в 10-та минута с гол на Пламен Венелинов. Последваха три пропуща на Ивайло Златев пред вратата на "Ботев ", до момента в който в 18-ата минута Давид Стоянов направи резултата 2:0. В 36-та мин. Митко Милчев вкара дузпа за класическото 3:0, секунди преди почивката Станислав Петков върна гостите в мача за 1:3.
В 50-ата минута Пламен Спасов от дузпа означи за 2:3. Малко по-късно Тодор Горанов изравни резултата, само че при ответната офанзива обаче Венелинов още веднъж вкара за 4:3. Гостите изравниха за 4:4 в 68-ата мин.с втори гол на Спасов.
Вчера "железничарите " привлякоха капитанът на "Първа Атомна " /Козлодуй/ - Николай Ганчев, който е измежду емблематичните митове в родната Трета лига. В Мездра Ганчев ще си партнира в халфовата линия с различен собствен досегашен съотборник - 23-годишният гений Пламен Валериев.
Източник: bulnews.bg