Локомотив II постигна победа при домакинството си на Борислав (Първомай).

...

Дубълът на Локо би Борислав Първомй, ужасна контузия помрачи двубоя

Локомотив II реализира победа при семейството си на Борислав (Първомай). “Черно-белите ” надделяха гостите с 1:0 в Садово. Единственото попадение бе дело на Иван Арамазов, който се разписа в 18-ата минута.
Прочетете още
Срещата бе помрачена от тежка травма. В 49-ата минута, след нарушаване от страна на Иван Аврамов, Кръстьо Банев се строполи на земята, като след това бе откаран с кола за спешна помощ. Прегледите демонстрираха, че има строшаване на крайници на две места. За това нарушаване съдията Георги Иванов сподели единствено жълт картон на състезателя на Борислав.

С успеха пловдивчани остават на 8-мата позиция с актив от 58 точки.

В идващия кръг Локомотив II гостува на ФК Ямбол. Двубоят е плануван за сряда (10.05) от 18:00ч.

Предстои Кръстьо Банев да бъде опериран в идващите часове! Пожелаваме му бързо и сполучливо възобновяване! Сигурни сме, че той ще се върне на терена по-силен от всеки път, написаха от Локомотив.