Локомотив II (Пловдив) надви у дома едноименния тим на Созопол

...

Дубълът на Локо се справи със Созопол

Локомотив II (Пловдив) надделя вкъщи едноименния отбор на Созопол с 2:1. Срещата е от десетия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините нанесоха двоен удар за секунди в края на първото полувреме.
Прочетете още
Божидар Костадинов откри резултата в 42-ата минута. Моментално Васил Църцев удвои. След почивката селекцията на Петър Кюмюрджиев потегли в офанзива. Създаде много положения през противниковата врата. Сполучи обаче единствено в 61-ата минута, когато Галин Димов осъществя красиво попадение от фаул.

В класирането Локо 2 е пети с 18 точки, а Созопол е 10-ти с 13 точки.

В сряда Локомотив 2 ще гостува на Ботев 3 в пловдивско дерби.

Локомотив 2: Даниел Амбарцумян, Пламен Петров, Мерт Салим, Видол Сейменски, Тодор Нейчев, Алекс Местов, Васил Църцев, Иван Узунов, Веселин Празов, Божидар Костадинов, Даниел Маджаров

Созопол:  Християн Славов, Аюб Юнес, Борислав Трендафилов, Валентин Иванов, Георги Иванов, Даниел Иванов, Даниел Андреев, Диян Молдованов, Жечко Йорданов, Станислав Митов, Христомир Иванов
Източник: trafficnews.bg