Локомотив (Горна Оряховица) се наложи с 2:0 над гостуващия му

...

Очакван успех за Локомотив

Локомотив (Горна Оряховица) се наложи с 2:0 над гостуващия му Академик (Свищов) в среща от 24-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужена победа за домакините, които можеха да бият и с повече. Герой за тях стана Кристиян Райчев, осъществил и двете попадения.
 Локо (ГО) няма да подцени Академик (Свищов) Локо (ГО) няма да подцени Академик (Свищов)
В 15-ата минута Димитър Байдаков и капитана Красимир Гавазов пресираха „ студентите “ в тяхната половина, лишиха топката, подадоха я на Райчев и той опъна мрежата. Последните двама повториха същото четвърт час по-късно и резултата стана 2:0. Така се развиваха дейностите през целия дуел. „ Студентите “ комбинираха, противникът пресираше, отнемаше топката и организираше бърза офанзиви. При такива, пропуски направиха през първото полувреме два пъти Байдаков и един път Райчев. След почивката Байдаков пропусна още два пъти и един път Гавазов. Свищовският отбор имаше едно чисто голово състояние, само че Иван Петров се оправи. След като преди няколко дни, роденият през 2005 година Кристиян Дечев дебютира в мъжкия футбол с гол за купата на Аматьорската футболна лига, през днешния ден записа първи минути и в шампионата.
 Академик (Свищов) дефинира Локомотив (ГО) за любимец Академик (Свищов) дефинира Локомотив (ГО) за любимец