Локомотив (Горна Оряховица) надигра гостуващия му Партизан (Червен бряг) с

...

Локо повали Партизан

Локомотив (Горна Оряховица) надигра гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 4:1 в среща от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. „ Железничарите “ започнаха вихрено и единствено 180 секунди след началото Станислав Антонов избави несъмнено попадение на Димитър Байдаков. Отговорът на гостите беше в краката на Христо Димов, само че той не подаде на добре пласирания Петьо Славчев. Пред отсрещната врата Кристиян Райчев стреля в навън. Антонов пък избави удар на Тодор Бакърджиев. Така се стигна до 19-ата минута, когато Емил Копаранов шутира неспасяемо от границата на наказателното поле за 1:0. Райчев пък удвои благодарение на рикошет в главата на Михаил Милчев в 37-ата миута. В оставащото време до почивката имаше по една обстановка и пред двете порти. Локомотивци започнаха по-прибрано второто полувреме. Съперникът беше по-деен. В 55-ата минута Славчев изпревари вратаря и падна на тревата, съотборниците му желаеха дузпа, само че рефера не свири. След това Славчев насочи с глава топката в навън. В 65-ата минута Байдаков беше изведен очи в очи с Антонов и направи 3:0. Веднага по-късно Милчев опита за лъже съперник и всичко завърши с гол на капитана Красимир Гавазов. След това играта стана двуостра, като Локомотив пропусна да вкара два пъти. Партизан пък имаше една обстановка. Накрая Калоян Тодоров центрира и 16-годишния Теодор Любомиров с удар от въздуха осъществя почетното попадение за червенобрежкия отбор.
 Първа победа в Горна Оряховица е задачата на Локомотив Първа победа в Горна Оряховица е задачата на Локомотив