Логинов спечели спринта в Оберхоф при мъжетеРуснакът Александър Логинов спечели

...

Логинов спечели спринта в Оберхоф при мъжете

Логинов завоюва спринта в Оберхоф при мъжете
Руснакът Александър Логинов завоюва първия старт по биатлон при мъжете за годината, откакто през днешния ден победи в спринта в немския зимен център Оберхоф. Това е първа победа за Световната купа за 26-годишния биатлонист, който приключи надпреварата без неточност. Зад Логинов на почетната стълбичка откриха място водачът в генералното класиране Йоханес Тингенс Бьо (Норвегия) и шведа Себастиян Самуелсон.

Настоящият притежател на Световната купа Мартен Фуркад приключи с един пропуск на седмата позиция. От българите още веднъж най-добре се показа Красимир Анев, който направи две неточности и финишира с 41-во време на +2:34.4 от спечелилия. Утре са преследванията при дамите и мъжете, а в неделя са двете щафети. /БГНЕС
Източник: bgnes.com