Лийдс постигна първа победа от началото на сезона във Висшата

...

Лийдс с първа победа за сезона във Висшата лига

Лийдс реализира първа победа от началото на сезона във Висшата лига. Възпитаниците на Марсело Биелса надделяха с 1:0 вкъщи Уотфорд. Срещата беше от 7-ия кръг на шампионата.

Едиственото попадение в срещата бе дело на Диего Йоренте в 18-ата минута. Испанският бранител се възползва от меле в наказателното поле на „ стършелите “ и прати топката във вратата.

С триумфа йоркшърци събраха шест точки и заемат 16-о място във краткотрайното класиране. Уотфорд са с точка повече.

В различен мач от през днешния ден Уулвс надделя с 2:1 Нюкасъл вкъщи. Хванг Хи-Чан откри резултата за „ вълците “ в 20-ата минута. В края на първата част Джеф Хендрик изравни. Отново Чан бе прецизен за домакините в 58-ата минута, с което оформи крайния резултат.

Бърнли и Норич не съумяха да се победят – 0:0.