Лийдс не познава вкуса на поражението под ръководството на Марсело

...

Лийдс продължава без загуба при Биелса

Лийдс не познава усета на провалянето под управлението на Марсело Биелса към този момент четвърти следващ мач. Йоркширци се върнаха на върха в Чемпиъншип, откакто нощес приключиха 2:2 при гостуването си на миналогодишния член на Премиър лийг Суонзи и по този начин оглавяват таблицата с 10 точки, колкото има и втория Мидълзбро.

Гостите на два пъти бяха догонващи в резултата, откакто първо Оливър МакБърни даде задатък на уелския отбор, след което Кемар Руфи изравни. В следствие МакБърни означи втория си гол, само че Пабло Ернандес донесе точката на Лийдс с изравнително попадение десетина минути преди края.

| After a battling 90 minutes in South West Wales; what did you think of tonight’s game? pic.twitter.com/IMTkUw3n0G
— Leeds United (@LUFC) 21 август 2018 година
След четири мача във второто равнище на британския футбол йоркширския клуб има 10 точки при 3 победи и 1 тъждество, както и голова ралзика 11:4. Мидълзбро е на второ място също с 10 точки и подобен актив, само че по-лоша голова разлика (8:2), до момента в който Суонзи е на трета позиция с 8 точки.

КЛАСИРАНЕ

ГОЛМАЙСТОРИ Чемпиъншип 4 кръг, вторник 21 август  Суонси 2:2краен резулат  Лийдс