Ливърпул преодоля неочакван тест за титлата си, за да победи

...

Ливърпул се връща на върха във Висшата лига. Манчестър Юнайтед изумен от загуба с 4-3 от Челси

Ливърпул преодоля непредвиден тест за купата си, с цел да победи последния Шефилд Юнайтед с 3-1 в четвъртък и да се върне на върха във Висшата лига.

Междувременно сезонът на Манчестър Юнайтед изпадна в още по-голяма рецесия, откакто позволи два гола в добавеното време при загуба с 4-3 от Челси.

Не става по-лесно за тима на Ерик загар Хаг, който приема Ливърпул на Олд Трафорд в неделя.

Най-голямото съревнование в британския футбол се възобновява с Ливърпул, който преследва купата и Юнайтед пада.

12-то проваляне в лигата за Юнайтед беше се играе пред новия съсобственик Джим Ратклиф на Стамфорд Бридж и евентуално ще види натиска върху мениджъра Тен Хаг да се ускори.

ЛИВЪРПУЛ ВОДИ

Ударът на Алексис Мак Алистър през второто полувреме въодушеви Ливърпул до победа, откакто Шефилд Юнайтед заплаши да изненада в конкуренцията за купата.

Автоголът на Конър Брадли изравни мача за 1-1, откакто Дарвин Нунес откри резултата през първото полувреме.