Ливърпул посреща Астън Вила на Анфийлд в мач от четвъртия

...

НА ЖИВО: Ливърпул - Астън Вила 1:0, Собослай с дебютен гол

Ливърпул посреща Астън Вила на " Анфийлд " в мач от четвъртия кръг на Висшата лига. Резултатът е 1:0. Доминик Собослай откри резултата в третата минута. Двубоят може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към дуела, като го наблюдава минута по минута.

Ливърпул опитваше в първите минути да сътвори напрежение в полето на Астън Вила, а Мохамед Салах в третата минута открадна топката от Пау Торес и я чукна към Нунес, само че испанският защитник я почисти в корнер. След него падна първият гол в срещата, като топката беше центрирана в наказателното поле на " виланите " и не бе отиграна, само че Доминик Собослай я пресрещна от границата на наказателното поле с левия крайник и с праволинеен изстрел разпечата вратата на Емилиано Мартинес - 1:0 за " алените ".