Ливърпул организира драматично късно завръщане, за да победи Фулъм с

...

Ливърпул организира късно завръщане, за да постигне драматична победа над Фулъм на Анфийлд

Ливърпул провежда трагично късно завръщане, с цел да победи Фулъм с 4-3, откакто някои нещастни отбрани пропиляха два удара от международна класа на Трент Александър-Арнолд и Алексис Мак Алистър и ги остави да се взират в рядко проваляне от Анфийлд.

Котиджърс изглеждаха като първият тим след Реал Мадрид през февруари, спечелил на Анфийлд – и първият във Висшата лига след Лийдс през октомври 2022 година – откакто резервата Боби Гол на Де Кордова-Рийд в 80-ата минута.

Въпреки това, японският национал Уатару Ендо, който беше приказвал в навечерието на мача за това какъв брой мъчно е намерил висшата лига от идването си през лятото, провокира се завърна, когато означи изравнителния гол седем минути по-късно.

Когато Александър-Арнолд сграбчи втория си резултат в мача едвам минута по-късно, 100-процентовият връх на Ливърпул като хазаин бе уголемен до 11 мача, с цел да се върне в границите на две точки от водача Арсенал.

Макар и вълнуващо, това беше непотребен завършек на мач, к...