Ливърпул допусна три гола срещу Палас, но победиЛивърпул надви Кристъл

...

Ливърпул допусна три гола срещу Палас, но победи

Ливърпул позволи три гола против Палас, само че победи
Ливърпул надделя Кристъл Палас с 4:3 в дуел от 23-и кръг на Премиършип, който се игра на стадион "Анфийлд".

Андрос Таунсенд даде преднина на "орлите" в 34-ата минута, а в самото начало на второто полувреме Мохамед Салах изравни резултата. Седем минути по-късно Роберто Фирмино даде преднина на водача в Премиършип.

Защитникът на лондончани Джеймс Томкинс възвърне равенството в 65-ата минута, само че 10 минути по-късно Салах вкара втория си гол в срещата и Ливърпул поведе с с 3:2. В спомагателното време се разписаха Садио Мане за Ливърпул и Максимилиан Майер за Кристъл Палас. Ливърпул с актив от 60 точки води в класирането, а Кристъл Палас заема 14-о място с 22 точки.

Манчестър Юнайтед в това време реализира следващия си триумф под управлението на Оле Гунар Солскяр, побеждавайки Брайтън с 2:1 на стадион "Олд Трафорд". /БГНЕС
Източник: bgnes.com