Лицето на Хебър не е това, което отбора показа в

...

Митов: Мачът трябваше да свърши в 45-та минута

" Лицето на Хебър не е това, което тима сподели в мача с Миньор ", съобщи след края на двубоя(1:1) с перничани старши-треньорът на пазарджиклии Николай Митов.

" Днес играхме с не повече от 50 %-та от опциите си. Можем доста повече и ще работим върху това да демонстрираме във всеки един дуел. Не мога да си обясня това напрежение, с което започнахме. Въпреки него стигнахме до задатък в резултата, само че по-късно не го затвърдихме. Реално мачът трябваше да свърши в 45-та минута но пропуснахме. Второто полувреме имахме по-чистите обстановки и като не вкарахме можехме и да загубим. Ще работим, с цел да отстраним тези неточности. Все още е доста рано да се прави оценка на тимовете. На първо четене 4-5 отбора ще се борим за първите места. Тази година е много мощна " Б " групата ", съобщи Митов.

Източник: marica.bg