Лионел Меси вкара нов гол при класирането на Интер Маями

...

Лионел Меси не спира да бележи

Лионел Меси вкара нов гол при класирането на Интер Маями за полуфиналите в шампионата за Купата на Лигите в Съединени американски щати, в която вземат участие тимове от Мейджър Лийг Сокър и мексиканското състезание, а българинът Филип Кръстев и неговият ФК Лос Анджелис отпаднаха от конкуренцията.

Меси се разписа в пети следващ мач на новия си американски отбор при триумфа на Интер с 4:0 като хазаин на Шарлът на четвъртфиналите.
 Меси дебютира публично в МЛС на 26 август

Отложиха завръщането на Интер Маями в елита

Голът е осми в актива му с екипа на отбора от Маями. Аржентинската суперзвезда означи четвъртото попадение в 86-ата минута. Преди това се разписаха Жозеф Мартинес в 12-ата минута от дузпа, Робърт Тейлър в 32-ата и Адилсон Маланда при автогол в 78-ата минута на мача.

Съперник на Интер Маями на полуфиналите за Купата на лигите на 16 август ще бъде Филаделфия Юниън