Лионел Меси продължи със страхотните си изяви за новия си

...

Нов гол на Меси и Интер Маями е в полуфиналите на Купата на лигите

Лионел Меси продължи със страхотните си изяви за новия си тим Интер Маями и вкара нов гол при разгромната победа над Шарлът ФК с 4:0 в мач от четвъртфиналите на Купата на лигите.

Аржентинската звезда се е разписал във всеки собствен мач за американския отбор, като към този момент има осем попадения в пет срещи за Интер, а клубът на Дейвид Бекъм е все по-близо до първи трофей. Във Форт Лодърдейл, Флорида, Интер записа безапелационен триумф, а Меси вкара последния гол в срещата. Така тимът от Маями ще се изправи против Филаделфия Юниън в полуфиналите, откакто Филаделфия победи мексиканския Керетаро с 2:1.

Лос Анджелис ФК позволи поврат против Монтерей и изпусна преднина от два гола за крайното 2:3. Българският национал Филип Кръстев се появи в игра за Лос Анджелис в 62-та минута, само че по-късно отборът му инкасира три попадения и отпадна от конкуренцията. За място във финала Монтерей ще спори с Нашвил, който разруши Минесота Юнайтед с 5:0. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg