Лионел Меси дебютира за Интер Маями с победен гол в

...

Меси дебютира за Интер Маями с победен гол в продължението ВИДЕО

Лионел Меси дебютира за Интер Маями с надвит гол в последната минута в мача против Крус Асул. Срещата, която беше от Купата на Лигата на Съединени американски щати и Мексико, приключи 2:1 за американския клуб. Аржентинецът се разписа в продължението на мача от директен свободен удар, с който донесе триумфа на новия си клуб.

Суперзвездата стартира срещата от аварийна пейка, само че се появи в игра малко след началото на второто полувреме дружно със Серхио Бускетс. С влизането си в игра Меси получи капитанската лента от ДеАндре Йедлин.

Интер Маями излезе напред в резултата в 44-ата минута с гол на Робърт Тейлър. Мексиканците изравниха в 65-ата минута с попадение на Уриел Антуна.

Малко преди края на мача Меси беше фаулиран пред границата на наказателното поле. Аржентинецът завъртя топката над вратата и я прати във вратата на Крус Асул за крайното 2:1. Публиката на Интер Маями изпадна във екстаз след победното попадение.

El primer gol de Messi con Inter Miami????????????????

Messi scores in his first match with the club to give us the lead in the 94th minute.