ЛИНКЪЛН, Небраска (AP) — Небраска се върна от дефицит от

...

Небраска преодолява дефицит от 18 точки през второто полувреме, за да разстрои номер 6 Уисконсин с 80-72 в продълженията

ЛИНКЪЛН, Небраска (AP) — Небраска се върна от недостиг от 18 точки през второто полувреме, с цел да в профил No 6 Уисконсин 80-72 в продълженията в четвъртък вечер, вторият противник от топ 10, който Cornhuskers победиха този сезон. изтече студентите излязоха на корта за повторно този сезон. Първият беше на 9 януари, когато Huskers победиха тогавашния No. 1 Purdue 88-72.

C.J. Уилчър вкара 16 от своите 22 точки през второто полувреме, Маст приключи с 20, а Хъскърс (16-6, 6-5) усъвършенстваха резултата си до 6-0 вкъщи в играта на Голямата десетка.

Това беше най-голямото завръщане на Небраска, откогато изтри пасива от 19 точки против Айова през 2013 година От 2000 година насам Уисконсин имаше 120-0, когато водеше с 15 или повече точки на полувремето.

Ей Джей Стор изравни върха си за сезона с 28 точки, с цел да поведе Баджърс (16-5, 9-2). Макс Клесмит и Чъки Хепбърн имаха по 13.

Корнхъскърс изгубиха с цели 19 през първото полувреме, само че съумяха да се в...