Линейка удари лек автомобил на пътя Банско-Гоце Делчев, има пострадалЛинейка,

...
Линейка удари лек автомобил на пътя Банско-Гоце Делчев, има пострадалЛинейка,
Коментари Харесай

Линейка удари лек автомобил на пътя Банско-Гоце Делчев, има пострадал
Линейка удари лек автомобил на пътя Банско-Гоце Делчев, има потърпевш
Линейка, пътуваща единствено с водач се блъсна в лек автомобил "пежо" на пътя Банско-Гоце Делчев, има един потърпевш, пътят още веднъж е затворен за движени, съобщи кореспондентът на БГНЕС за района.

Инцидентът станал в региона на село Места. По първична информация колата за спешна помощ на Филиала на незабавната помощ в Гоце Делчев навлиза в насрещната лента.

В удареният от колата за спешна помощ автомобил се врязва втори, движещ се зад него. Има затиснат пасажер в пежото, който е изваден от пожарникарите.

Същият е превозен в болница.

Пътят е затворен, както бе през вчерашния ден при злополуката край Добринище, където микробус се блъсна в пътнически рейс. При нея бяха ранени петима, двама с фрактури бяха признати в частната болница в Благоевград, нощес са оперирани. /БГНЕС

Източник: bgnes.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР