Лил постигна класическа победа (3:0) над Бордо в мач от

...

Лил си тръгна от Бордо с класически резултат в своя полза

Лил реализира класическа победа (3:0) над Бордо в мач от 23-ия кръг на Лига 1. Головете за гостите вкараха Йосуф Язици, Тимъти Уеа и Джонатан Давид.

Така „ песовете “ събраха 51 точки, оставайки на върха. „ Жирондинците “ пък десети с 32 пункта.

Метц и Монпелие приключиха 1:1. Папе Сар откри за домакините в 47-ата минута, само че Гаетан Лаборде оформи крайния резултат в 70-ата минута.

Реймс и Анже врътнаха нулево реми, до момента в който Рен и Лориен си размениха по едно попадение посредством Мартин Терие и Куентин Бойсгард.

В най-интересния дуел за вечерта Брест навакса пасив от две попадения при визитата си на Страсбург, правейки 2:2. Точни за домакините бяха Адриен Томасон в осмата минута и Жан Аолу в 70-ата, до момента в който Гаетан Шарбоне и Жереми ле Дуарон изтръгнаха точката за гостите сред 83-ата и 94-ата минута.
Източник: fakti.bg