Лил победи с 2:1 у дома Монпелие в среща от

...

Лил обърна Монпелие

Лил победи с 2:1 вкъщи Монпелие в среща от 31-вия кръг от шампионата на Франция.

Победата за домакините пристигна след поврат през второто полувреме. През първата част Исиага Сила остана на празна врата след асистенция на Улай Уахи и откри резултата за Монпелие в 24-тата минута.

След почивката в границите на единствено 120 секунди домакините обърнаха развоя на събитията в своя изгода. Джонатан Дейвид изравни в 70-ата минута след асистенция на Реми Кабела, чийто гол направи цялостен поврат единствено две минути по-късно.

Успехът изкачи " песовете " на пето място в Лига 1 с актив от 55 точки. Монпелие пък е на 13-та позиция във краткотрайното класиране с 37 точки след три следващи дуела без победа в шампионата.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.