Лидерът в Югоизточната Трета лига Нефтохимик победи с 5:0 юношеската

...

Нефтохимик разгроми юношите си до 19 г.

Лидерът в Югоизточната Трета лига Нефтохимик победи с 5:0 юношеската групировка на клуба до 19 години в двустранна игра на стадион Българово. В спарингa наставниците на двата отбора - Диян Петков и Милен Христов, дадоха късмет за изява на всичките си футболисти. За първия тим игрови минути записаха юношите Асан Ахмед, Васил Ангелов и Мартин Ставрев.

Първото полувреме приключи при резултат 4:0 след точни попадения на Георги Радев, Кристиян Мирославов и две на Деян Христов. За 5:0 през втората част се разписа последното ново попълнение - Боримир Карамфилов.

През идната седмица предстоят две инспекции за първия тим. В сряда (23 януари), в 12:00 ч., " шейховете " ще се срещнат с Черно Море (Варна) U19, на стадион Българово. В събота, още веднъж в Българово, ще изиграят другарски мач с отбора на Несебър, за който в допълнение ще бъде разгласен часът.