Лидерът в Първа лига Лудогорец не успя да победи Царско

...

"Лудогорец" само с точка срещу "Царско село"

Лидерът в Първа лига " Лудогорец " не съумя да победи " Царско село ", завършвайки 1:1 посред тежките условия и непрекъснат снеговалеж в София. Наложи се и прекъсване на играта за разчистване на линиите.

Така за повторно през сезона отборът на Любослав Пенев взе точка на първенците. През есента срещата в Разград още веднъж приключи 1:1.

" Лудогорец " поведе в 77-ата минута с гол на резервата Пиерос Сотириу, само че две минути по-късно " Царско село " изразни след прецизен удар на Мартин Кавдански. Шампионите пропуснаха някои чисти положения, направиха груби неточности, а гол на Елвис Ману преди почивката бе анулиран при противоречиво състояние за засада.

Снимка: Lap.bg

Тимът от Разград остава отпред с 52 точки, като е с 9 пред втория " Локомотив " Пловдив. " Царско село " е осми с 25.
Източник: btvnovinite.bg