Лидерът в Първа лига Лудогорец гостува на Верея в мач

...

Преди Верея - Лудогорец

Лидерът в Първа лига Лудогорец гостува на Верея в мач от 18-ия кръг на българското състезание. Двубоят е в четвъртък от 15:00 часа и можете да го наблюдавате онлайн по DIEMA SPORT, онлайн на GONG PLAY, на честотите на Дарик радио и минута по минута на GONG.BG.

" Орлите " са в серия от две поредни типичен победи от по 3:0 като посетител на Локомотив Пловдив и като хазаин на Витоша Бистрица.

Старозагорци претърпяха загуба с 0:1 от Левски, като " сините " означиха много спорен гол в последните секунди от мача.

Старши треньорът на Верея Илиан Илиев няма да може да разчита на титулярния си вратар Георги Аргилашки, които получи червен картон в мача с Левски.

Към момента Лудогорец е едноличен водач в класирането с актив от 42 точки. Верея заема 6-ата позиция с 27 и е единствено на една зад петия Ботев Пд.