Лидерът в отбраната на Левски – Кристиан Димитров, бе цитиран

...
Лидерът в отбраната на Левски – Кристиан Димитров, бе цитиран
Коментари Харесай

Димитров след Добрич и преди Арда: Без оправдания, сгрешихме като отбор и трябва да се вдигнем като такъв

Лидерът в защитата на Левски – Кристиан Димитров, бе представен от пресслужбата на клуба преди идния мач с Арда.

Защитникът, който ще пропусне мача с кърджалийци, вкара на два пъти във вратата на Добруджа при звучното тъждество 2:2, което можеше да бъде и победа, в случай че Ивайло Михайлов не бе вкарал гол шедьовър в последните секунди от дуела.

„ Сгрешихме като тим и би трябвало да се вдигнем като тим. Няма да е елементарно до финала, само че всичко зависи от нас. Без оправдания – извличаме си поуките и продължаваме да работим “, съобщи Димитров.

След мача с Арда за Левски следва дерби с ЦСКА. Срещата с " алените " е на 13 април, понеделник.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР